Not deliverable
Dimensions and size
| Length | 524 | mm |
Specifications
| Housing Diameter | 22 mm |
| Piston Rod Diameter | 10 mm |
| Stroke | 212 mm |
| Extention Force | 540 N |
| Net weight | 0.36 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.366 Kg |
| Weight Volumetric | 0.732 Kg |
| Customs Code | 830230 |
| Country of Origin | China |
No longer available