Specifications
| Manufacturer Restriction | SANDEN-EQUIVALENT |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with PAG compressor oil |
| Pulleys | with V-ribbed belt pulley |
| Compressor ID | SD7H15-4813 |
| Voltage | 12 V |
| Compressor Oil | PAG 46 |
| Number of grooves | 8 |
| Belt Pulley Ø | 133 mm |
| Oil Fill Quantity | 300 ml |
| Cylinder Head ID | OM air conditioning compressor |
| Version | with Dust Cover |
| Quality | OE-EQUIVALENT |
| Connector Shape | oval |
| Entry Thread Size | 7/8" |
| Exit Thread Size | 3/4" |
Shipping Details
| Weight | 8.456 Kg |
| Customs Code | 841430 |
| Country of Origin | China |
€189.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns