Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Material | Aluminium |
| Core Length | 510 mm |
| Core Width | 362 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Inlet Diameter | 14.4 mm |
| Outlet Diameter | 11 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with seal ring |
Shipping Details
| Weight | 3.31 Kg |
| Weight Volumetric | 19.86 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | China |
€60.96
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns