Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 501 mm |
| Core Width | 61 mm |
| Core Depth | 85 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 2.727 Kg |
| Weight Volumetric | 10.908 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€72.45
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns