Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 295 mm |
| Core Width | 202 mm |
| Core Depth | 62 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.807 Kg |
| Weight Volumetric | 11.228 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€53.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns