Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 570 mm |
| Core Width | 97 mm |
| Core Depth | 85 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.587 Kg |
| Weight Volumetric | 14.348 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€62.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns