Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 113 mm |
| Core Depth | 50 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.606 Kg |
| Weight Volumetric | 14.424 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€81.81
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns