Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 661 mm |
| Core Width | 395 mm |
| Core Depth | 30 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.83 Kg |
| Weight Volumetric | 23.32 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€122.34
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns