Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 315 mm |
| Core Width | 217 mm |
| Core Depth | 64 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.111 Kg |
| Weight Volumetric | 7.778 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€67.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns