Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 285 mm |
| Core Width | 127 mm |
| Core Depth | 40 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.284 Kg |
| Weight Volumetric | 9.136 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€49.70
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns