Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 300 mm |
| Core Width | 157 mm |
| Core Depth | 80 mm |
| for OE number | 0384H1 |
Shipping Details
| Weight | 2.348 Kg |
| Weight Volumetric | 9.392 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€43.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns