Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 300 mm |
| Core Width | 133 mm |
| Core Depth | 85 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.227 Kg |
| Weight Volumetric | 8.908 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€77.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns