Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 281 mm |
| Core Width | 217 mm |
| Core Depth | 80 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.783 Kg |
| Weight Volumetric | 15.132 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€64.83
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns