Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without frame |
| Material | Aluminium |
| Core Length | 945 mm |
| Core Width | 708 mm |
| Core Depth | 52 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 22.967 Kg |
| Weight Volumetric | 68.901 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Taiwan |
€337.56
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates