Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with frame |
| Material | Aluminium |
| Core Length | 515 mm |
| Core Width | 504 mm |
| Core Depth | 74 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 15.583 Kg |
| Weight Volumetric | 46.749 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | India |
€333.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns