Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 460 mm |
| Core Width | 435 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Version | Alternative |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.511 Kg |
| Weight Volumetric | 13.533 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€49.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates