Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 647 mm |
| Core Width | 390 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.976 Kg |
| Weight Volumetric | 15.904 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€56.31
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns