Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with frame |
| Core Length | 565 mm |
| Core Width | 525 mm |
| Core Depth | 57 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 9.005 Kg |
| Weight Volumetric | 36.02 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Netherlands |
€605.35
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns