Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 700 mm |
| Core Width | 308 mm |
| Core Depth | 40 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.215 Kg |
| Weight Volumetric | 16.86 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€56.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns