No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 394 mm |
| Core Width | 660 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.206 Kg |
| Weight Volumetric | 16.824 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
No longer available