Specifications
| Material | Aluminium |
| Heating/Cooling | for vehicles with combined radiator/ oil cooler |
| Core Length | 660 mm |
| Core Width | 375 mm |
| Core Depth | 27 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.009 Kg |
| Weight Volumetric | 20.036 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Taiwan |
€70.69
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns