Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 668 mm |
| Core Width | 327 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.413 Kg |
| Weight Volumetric | 16.239 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€101.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns