Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 620 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Depth | 24 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.467 Kg |
| Weight Volumetric | 17.868 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€131.69
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates