Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 628 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| for OE number | 1H0121253AE |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.714 Kg |
| Weight Volumetric | 11.142 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€32.19
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns