Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 688 mm |
| Core Width | 355 mm |
| Core Depth | 22 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.667 Kg |
| Weight Volumetric | 14.668 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€64.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns