Specifications
| Material | Aluminium |
| Heating/Cooling | for vehicles with combined radiator/ oil cooler |
| Core Length | 668 mm |
| Core Width | 465 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with mounting parts |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 6.893 Kg |
| Weight Volumetric | 20.679 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | India |
€120.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns