Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 677 mm |
| Core Width | 428 mm |
| Core Depth | 26 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with seal ring |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.584 Kg |
| Weight Volumetric | 22.336 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€89.10
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns