Specifications
| Material | Aluminium |
| Heating/Cooling | for vehicles with combined radiator/ oil cooler |
| Core Length | 650 mm |
| Core Width | 398 mm |
| Core Depth | 26 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 4.5 Kg |
| Weight Volumetric | 18.0 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€90.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates