Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 480 mm |
| Core Width | 388 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 3.211 Kg |
| Weight Volumetric | 12.844 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€50.33
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates