Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 628 mm |
| Core Width | 428 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.518 Kg |
| Weight Volumetric | 16.554 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€109.77
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns