Specifications
| Material | Aluminium |
| Core Length | 613 mm |
| Core Width | 414 mm |
| Core Depth | 28 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 5.59 Kg |
| Weight Volumetric | 16.77 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€94.42
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates