Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 715 mm |
| Core Width | 390 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 4.928 Kg |
| Weight Volumetric | 29.568 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€55.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates