Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 643 mm |
| Core Width | 367 mm |
| Core Depth | 18 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 4.162 Kg |
| Weight Volumetric | 24.972 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€38.94
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates