Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 593 mm |
| Core Width | 400 mm |
| Core Depth | 26 mm |
| Material | Aluminium |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.482 Kg |
| Weight Volumetric | 20.892 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€58.61
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates