Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 590 mm |
| Core Width | 360 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 2.129 Kg |
| Weight Volumetric | 12.774 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€52.56
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns