Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 655 mm |
| Core Width | 420 mm |
| Core Depth | 12 mm |
| Material | Aluminium |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 2.66 Kg |
| Weight Volumetric | 13.3 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€68.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns