Specifications
| Core Length | 565 mm |
| Core Width | 498 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 4.206 Kg |
| Weight Volumetric | 16.824 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€74.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates