Specifications
| Core Length | 566 mm |
| Core Width | 482 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 7.497 Kg |
| Weight Volumetric | 22.491 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€68.62
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates