Specifications
| Core Length | 378 mm |
| Core Width | 663 mm |
| Core Depth | 32 mm |
| Material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 7.076 Kg |
| Weight Volumetric | 28.304 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€106.15
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates