Rear Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Overall Length | 1350 mm |
| Fitting Depth | 44 mm |
| Cable Length | 1280 mm |
| Number of pins | 2 |
| for OE number | 1C15 2B372 DC |
| Sensor Type | Inductive Sensor |
| Connector Shape | D-shaped |
Shipping Details
| Weight | 0.118 Kg |
| Customs Code | 902910 |
| Country of Origin | China |
€10.59
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns