Front Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Overall Length | 1130 mm |
| Fitting Depth | 38 mm |
| Cable Length | 1060 mm |
| Number of pins | 2 |
| paired article number | HCA-FT-014 |
| for OE number | 46837686 |
| Sensor Type | Hall Sensor |
| Connector Shape | oval |
Shipping Details
| Weight | 0.141 Kg |
| Customs Code | 902910 |
| Country of Origin | China |
€7.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns