Dimensions and size
| Length | 399 | mm |
Specifications
| Stroke | 139 mm |
| Extention Force | 280 N |
| Housing Diameter | 18 mm |
| Piston Rod Diameter | 8 mm |
| Weight | 0.18 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.202 Kg |
| Customs Code | 830230 |
| Country of Origin | Germany |
€8.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
Fit Vehicles
LANCIA
23 vehicles
LYBRA
1999 - 2005
Alternatives
€21.07
dispatch in 28 business days
€7.80
dispatch in 28 business days
€15.99
dispatch in 28 business days