Right, Rear
Specifications
| Fitting Position | Rear |
| Fitting Position | Right |
| Stroke | 210 mm |
| Extention Force | 400 N |
| Housing Diameter | 18 mm |
| Overall Length | 675 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.427 Kg |
| Customs Code | 830230 |
| Country of Origin | Germany |
€24.09
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates