Dimensions and size
| Length | 376 | mm |
Specifications
| Stroke | 150 mm |
| Extention Force | 250 N |
| Housing Diameter | 15 mm |
| Piston Rod Diameter | 6 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.142 Kg |
| Weight Volumetric | 0.284 Kg |
| Customs Code | 830230 |
| Country of Origin | Germany |
€9.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates