Specifications
| Total Length | 351 mm |
| Shovel width | 63 mm |
| Number of fan blades | 29 |
| Voltage | 24 V |
| Number of pins | 2 |
| Weight | 1.7 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.748 Kg |
| Weight Volumetric | 4.37 Kg |
| Customs Code | 841459 |
| Country of Origin | China |
€58.36
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates