Rear Axle
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Drum diameter | 185 mm |
| Inner brake drum height | 37 mm |
| Number of Holes | 4 |
| Bolt Hole Circle Ø | 98 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 186.8 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.44 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Spain |
€21.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates