SAMKO
S70037
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 59 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 228.6 mm |
| Total brake drum height | 61 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 230 mm |
| Inner brake drum height | 48 mm |
| Rim Hole Number | 4 |
| Number of mounting bores | 2 |
Shipping Details
| Weight | 5.841 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€26.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns