SAMKO
S70062
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 132 | mm |
Specifications
| Total brake drum height | 96 mm |
| Inner brake drum height | 57.5 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 256 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| Inner brake drum diameter | 254 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.843 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€27.47
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns