SAMKO
S70063
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 142.5 | mm |
Specifications
| Total brake drum height | 132.5 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 282 mm |
| Inner brake drum height | 75.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 280 mm |
| Rim Hole Number | 6 |
Shipping Details
| Weight | 12.061 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€39.09
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates