SAMKO
S70091
Brake Drum
Dimensions and size
| Centering Diameter | 114.3 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 279.4 mm |
| Total brake drum height | 88 mm |
| max. brake drum reboring dimension | 281 mm |
| Rim Hole Number | 5 |
| Number of mounting bores | 3 |
| Inner brake drum height | 68 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.293 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€51.19
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates